Wykładziny w płytkach

   

 

   Wykładziny do biur

 

 

 Wykładziny do hotelu

Witamy na stronie firmy Carpeting

 

Biura, hotele, szkoły, urzędy, do takich właśnie pomieszczeń użyteczności publicznej skierowana jest nasza oferta. Markowe wykładziny przez nas oferowane pochodzą od renomowanych producentów z całej Europy. Wszystkie oferowanae przez nas produkty spełniają dopuszczalne normy europejskie i posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Od 10 lat zajmujemy się wymianą wykładzin w biurach, hotelach, urzędach co pozwoliło nam na zdobycie szerokiej wiedzy w branży podłogowej. Oferujemy wykładziny wiodących producentów z całej Europy takich jak Balta, Balsan, ITC, Condor, Modulyss. 

Obecnie na magazynie Warszawie posiadamy około 30 000m2 wykładzin dywanowych i PCV przeznaczonych do biur. Są to kolekcje wykładzin pętelkowych, igłowanych i strzyżonych.

Zapewniamy transport na terenie całego kraju, wystarczy do nas zadzwonić a wykładzinę otrzymają Państwo w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Jeśli są Państwo zainteresowani wymianą wykładziny bądź jej zakupem wystarczy do nas zadzwonić lub napisać a nasz przedstawiciel przyjedzie, przedstawi wzorniki, wykona pomiar, a następnie sporządzi szczegółowy kosztorys wykonania usługi.

Pomiar i wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. 

 

Carpeting Wykładziny obiektowe                                                       

05-090 Raszyn/ Warszawa

Al. Krakowska 93 ( między Okęciem a Jankami)

Godz. otwarcia : Poniedziałek  -  Piątek   9.00 - 17.00

e-mail : biuro@carpeting.pl

 tel : 539 616 156 

 tel : 690 661 901

 

 Zamów bezpłatną prezentację wykładzin już teraz !

 

 Kolekcje wykładzin obiektowych do obejrzenia na stronie portalu>>

 sklepwykladziny.pl